VPO-SOS

Брак інформації – одна із головних проблем, з якою стикаються переселенці.

Сайт vpo-sos.org створений для оперативного пошуку корисних новин і можливостей для вимушено переміщених осіб (ВПО) з Криму, Донецької та Луганської областей.

Інтерактивна карта громадських організацій та ініціатив, а також державних установ, які сьогодні опікуються проблемами ВПО, дає Вам можливість шукати допомогу за різними категоріями: від непродовольчої до юридичної чи психологічної. Інформація на карті постійно оновлюється та доповнюється, аби Ви завжди змогли знайти те, що шукаєте.

Також Ви можете завантажити вибрані організації в форматі CSV (на карті в режимі «Перелік»).

У розділі «Корисна інформація» для Вас публікуються статті, що допоможуть у вирішенні різних проблемних ситуацій: від оформлення статусу ВПО до інструкцій про проходження контрольно-пропускних пунктів у зоні АТО.

і зможете отримувати щотижневий дайджест новин від КримSOS з афішею заходів, можливостями розвитку та юридичними інструкціями.

Будемо вдячні Вам за допомогу в наповнені та просуванні сайту. Ви можете,чи поділитись публікаціями в соціальних мережах.

Усі пропозиції щодо співпраці чи покращення сайту надсилайте на e-mail  vpo.sos.org@krymsos.com.

Сайт vpo-sos.org був створений за ініціативи та при фінансуванні Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). Виконавчим партнером є громадська організація «КримSOS».